Treneriai | City Boxing and Fitness Club

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Reikia įsigyti 3 kartų bandomąją narystę internetu. Taip galėsi išmėginti bet kurias 3 treniruotes kurios yra tvarkaraštyje. Registruotis į treniruotes nereikia. Narystės aktyvacija įvyksta per 1 val. gavus piršto antspaudo aktyvacijos kodą el. paštu.

Narystę į City Boxing klubą galima įsigyti dviem būdais:

  • Internetu > Kainos puslapyje įsidėjus į krepšelį ir apmokėjus per el.bankininkystę Paysera mokėjimo tarpininko pagalba. Tokiu būdu narystę aktyvuosime per 1 valandą.
  • Atvykus į mūsų sporto klubą Kalvarijų g. 143 ir apmokėjus pavedimu paslaugas prie savitarnos terminalo. Tokiu būdu narystė aktyvuosis iš karto.

Įsigijus E-sąskaitos narystę, kiekvieno mėnesio 5 dieną, sąskaitą gausite į savo el. bankininkystės sistemą. Apmokėti sąskaitą reikia iki mėnesio 11 dienos.

E-sąskaitos narystė turi negrąžinama sutarties mokestį - 68€. Mokamas vieną kartą. Norint įsigyti narystę, mokamas sutarties ir likusių mėnesio dienų mokestis.

Ne. Grynais pinigais atsiskaitymų nepriemame. Narystę galima įsigyti tik internetu arba per savitarnos terminalą sporto klube.

1 valandos begyje gausite el. pašto pranešimą su kodu. Tai piršto antspaudo aktyvacijos kodas savitarnos terminale sporto klube. Nuo šiol galite aktyvuoti piršto antspaudą ir lankytis sporto klube. Aktyvacijos kodas nėra siunčiamas, jeigu jūsų piršto antspaudas jau yra priskirtas.

Narystė įsigalioja nuo pirmo praėjimo pro turniketą. Jeigu neapsilankote 45 dienas, narystė aktyvuosis automatiškai.

E. sąskaitą pateikiame 5 mėnesio dieną ir ją reikia apmokėti iki einamojo mėnesio 11 dienos. Siūlome savo el. bankininkystėje nustatyti automatinį sąskaitos apmokėjimą.

Rašykite užklausą iš anksto el. paštu info@cityboxing.lt

Su savimi tereikia turėti sportinę aprangą bei avalynę. Bokso pirštines pirmai treniruotei treneris duos, tačiau vėliau bokso pirštines, rankų raiščius reikia įsigyti ir turėti savo. Tie kas pageidauja boksuotis privalo turėti dantų ir galvos apsaugas.

Į sporto klubą patenkama pro praėjimo kontrolės turniketus identifikavus save piršo antspaudo arba magnetinės kortelės pagalba.

Tam gali būti kelios priežastys:

  • Pasibaigė narystės galiojimo laikas. Pratęsti narystę galima savitarnos terminale.
  • Jūsų piršto antspaudas dar nepriskirtas. Tai galima padaryti įvedus gautą SMS kodą į savitarnos terminalą ir pridėjus pirštą prie piršto antspaudo skaitytuvo.
  • Įvyko piršto antspaudo ar kortelės nuskaitymo klaida. Skambinkite administracijai telefonu +37065996089