Treneriai | City Boxing and Fitness Club

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip galima išbandyti City Boxing treniruotes?

Reikia įsigyti 3 kartų bandomąją narystę internetu. Taip galėsi išmėginti bet kurias 3 treniruotes kurios yra tvarkaraštyje. Registruotis į treniruotes nereikia. Narystės aktyvacija įvyksta per 1 val. gavus piršto antspaudo aktyvacijos kodą el. paštu.

Kaip įsigyti narystę?

Narystę į City Boxing klubą galima įsigyti dviem būdais:

  • Internetu > Kainos puslapyje įsidėjus į krepšelį ir apmokėjus Paysera mokėjimo tarpininko pagalba. Tokiu būdu narystę aktyvuosime per 1 valandą.
  • Atvykus į mūsų sporto klubą Kalvarijų g. 143 ir apmokėjus pavedimu  prie savitarnos terminalo. Tokiu būdu narystė aktyvuosis iš karto.
Kaip veikia E-SĄSKAITOS narystė ?

Įsigijus E-sąskaitos narystę, kiekvieno mėnesio 5 dieną, sąskaitą gausite į savo el. bankininkystės sistemą. Apmokėti sąskaitą reikia iki mėnesio 11 dienos.

E-sąskaitos narystė turi negrąžinama sutarties mokestį – 75€. Mokamas vieną kartą. Norint įsigyti narystę, mokamas sutarties ir likusių mėnesio dienų mokestis.

Ar galima atsiskaityti grynais?

Ne. Grynais pinigais atsiskaitymų nepriemame. Narystę galima įsigyti tik internetu arba per savitarnos terminalą sporto klube.

Apmokėjau narystę internetu. Kas toliau?

1 valandos begyje gausite el. pašto pranešimą su kodu. Tai piršto antspaudo aktyvacijos kodas savitarnos terminale sporto klube. Nuo šiol galite aktyvuoti piršto antspaudą ir lankytis sporto klube. Aktyvacijos kodas nėra siunčiamas, jeigu jūsų piršto antspaudas jau yra priskirtas.

Nuo kada pradeda galioti narystė?

Narystė įsigalioja nuo pirmo praėjimo pro turniketą. Jeigu neapsilankote 45 dienas, narystė aktyvuosis automatiškai.

Iki kada reikia apmokėti gautas E. Sąskaitas?

E. sąskaitą pateikiame 5 mėnesio dieną ir ją reikia apmokėti iki einamojo mėnesio 11 dienos. Siūlome savo el. bankininkystėje nustatyti automatinį sąskaitos apmokėjimą.

Noriu perrašyti ar sustabdyti narystę, ką daryti?

Rašykite užklausą iš anksto el. paštu info@cityboxing.lt

Ką turėti su savimi atvykus į grupinę treniruotę?

Su savimi tereikia turėti sportinę aprangą bei avalynę. Bokso pirštines pirmai treniruotei treneris duos, tačiau vėliau bokso pirštines, rankų raiščius reikia įsigyti ir turėti savo. Tie kas pageidauja boksuotis privalo turėti dantų ir galvos apsaugas.

Kaip patekti į sporto klubą?

Į sporto klubą patenkama pro praėjimo kontrolės turniketus identifikavus save piršo antspaudo arba magnetinės kortelės pagalba.

Kodėl negaliu praeiti pro vartelius pridėjus pirštą prie piršto antspaudo skaitytuvo ar magnetinę kortelę prie kortelių skaitytuvo?

Tam gali būti kelios priežastys:

  • Pasibaigė narystės galiojimo laikas. Pratęsti narystę galima savitarnos terminale.
  • Jūsų piršto antspaudas dar nepriskirtas. Tai galima padaryti įvedus el. paštu gautą kodą į savitarnos terminalą ir pridėjus pirštą prie piršto antspaudo skaitytuvo.
  • Įvyko piršto antspaudo ar kortelės nuskaitymo klaida. Skambinkite administracijai telefonu +37065996089
Kaip stabdyti narystę ?

Norint sustabdyti narystę tam tikram laikui, tereikia iš anksto atsiųsti info@cityboxing.lt stabdymo datą nuo – iki imtinai. Jeigu nori nutraukti e-sąskaitos narystę visam laikui, taip pat būtina pranešti iki ateinančio mėnesio 1 dienos  el. paštu info@cityboxing.lt