D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip galima išbandyti City Boxing treniruotes?

City Boxing rengia įvadines nemokamas treniruotes pagal iš anksto nustatytas dienas. Registraciją į įvadinę treniruotę rasi ČIA.

Taip pat galima prisijungti prie bet kurios grupinės treniruotės nurodytos tvarkaraštyje ar tiesiog pasinaudoti klubo treniruokliais bei įranga susimokėjus vienkartinį 10 Eur. mokestį savitarnos terminale sporto klube.

Kaip įsigyti narystę?

Narystę į City Boxing klubą galima įsigyti dviem būdais:

  • Internetu > Kainos. Įsidėjus į krepšelį ir apmokėjus per el.bankininkystę Paysera mokėjimo tarpininko pagalba. Tokiu budu narystę aktyvuosime per 24 valandas.
  • Atvykus į mūsų sporto klubą Kalvarijų g. 143 ir apmokėjus pavedimu paslaugas prie savitarnos terminalo. Tokiu būdu narystė aktyvuosis iš karto.

Ar galima atsiskaityti grynais?

Ne. Grynais pinigais atsiskaitymų nepriemame. Narystę galima įsigyti tik internetu arba per savitarnos terminalą sporto klube.

Apmokėjau narystę internetu. Kas toliau?

Per 24 valandas turite gauti SMS žinutę su kodu. Tai piršto antspaudo aktyvacijos kodas savitarnos terminale sporto klube. Nuo šiol galite aktyvuoti piršto antspaudą ir lankytis sporto klube.

Nuo kada pradeda galioti narystė?

E-Sąskaitos narystės pradeda galioti tą pačią dieną. Visos kitos narystės įsigalioja nuo pirmo praėjimo pro turniketą.

Iki kada reikia apmokėti gautas E. Sąskaitas?

E. sąskaitą pateikiame 5 mėnesio dieną ir ją reikia apmokėti iki einamojo mėnesio 15 dienos.

Noriu perrašyti ar sustabdyti narystę, ką daryti?

Rašykite užklausą iš anksto el. paštu info@cityboxing.lt

Ką turėti su savimi atvykus į grupinę treniruotę?

Su savimi tereikia turėti sportinę aprangą. Bokso pirštines pirmai treniruotei treneris duos, tačiau vėliau bokso pirštines, rankų raiščius reikia įsigyti ir turėti savo. Tie kas pageidauja boksuotis privalo turėti dantų ir galvos apsaugas.

Kaip patekti į sporto klubą?

Į sporto klubą patenkama pro praėjimo kontrolės turniketus identifikavus save piršo antspaudo arba magnetinės kortelės pagalba.

Kodėl negaliu praeiti pro vartelius pridėjus pirštą prie piršto antspaudo skaitytuvo ar magnetinę kortelę prie kortelių skaitytuvo?

Tam gali būti kelios priežastys:

  • Pasibaigė narystės galiojimo laikas. Pratęsti narystę galima savitarnos terminale.
  • Jūsų piršto antspaudas dar nepriskirtas. Tai galima padaryti įvedus gautą SMS kodą į savitarnos terminalą ir pridėjus pirštą prie piršto antspaudo skaitytuvo.
  • Nelankei sporto klubo ilgiau, nei 3 mėnesiai ir tavo piršto duomenys buvo ištrinti.
  • Įvyko piršto antspaudo ar kortelės nuskaitymo klaida. Skambinkite administracijai telefonu +37065996089