PASLAUGOS - City Boxing

PASLAUGOS

GRUPINĖS BOKSO TRENIRUOTĖS​

Bokso treniruotės – tai olimpinės sporto šakos treniruotės, kurios puikiai tinka bet kokio amžiaus bei fizinio pasiruošimo žmonėms. Treniruotės metu atliekami greitį, jėgą, koordinaciją, refleksus, techniką bei taktiką lavinantys pratimai. Bokso treniruotės populiarėja kiekvienais metais visame pasaulyje. Nemažai kino aktorių ar mados atstovų propaguoją šią sporto šaką, nes jos nauda ir efektyvumas patvirtintas moksliniais tyrimais. Galite registruotis į įvadinę treniruotę ir įsitikinsite patys. Laukiame sporto klube!

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS

Individualus treniruočių procesas pagal jūsų tikslus ir norus. Rekomenduojama visiems tiems, kurie niekada nėra išbandę kovinių sporto šakų ir nori įgauti šiek tiek patirties bei pasitikėjimo prieš prisijungiant prie grupinių užsiėmimų. Taip pat ir patyrusiems sportininkams, norintiems patobulinti tam tikrus bokso technikos elementus bei padidinti savo fizines galimybes. Laukiame ne tik bokso, bet ir kitų sporto šakų atstovų. Siūlome galimybę sportuoti net ir kartu su savo draugais ar bendradarbiais gamtoje ar jūsų biuro sporto salėje.

Asmeninės treniruotės kaina €30 . Būtina turėti ir sporto klubo narystę, kurią įsigyti reikia internetu arba sporto klube savitarnos terminale. Dėl asmeninių treniruočių kreiptis į trenerį arba info@cityboxing.lt