City Boxing Fight Night 5 - City Boxing

City Boxing Fight Night 5

Vieni žmonės pasiryžta kopti į kalno viršūnę, kiti šoka su parašiutu, o kažkas leidžiasi į piligriminį žygį. Visa tai daroma tam, kad būtų galima save išbandyti ir pažinti savo galimybių ribas.
Savaitgalį praūžė jau penktasis City Boxing Fight Night renginys. Daugumai dalyvių tai buvo pirmasis sau mestas iššūkis ringe. Kad jį įveiktų, visi dalyviai turėjo išlieti ir prakaito, ir kraujo, nes čia negali ateiti nepasiruošęs. Viskas vien dėl neįkainuojamos patirties ringe. Šiandien ta galimybių riba yra kur kas toliau, negu ji buvo nubrėžta iki šeštadienio.
Begalo džiaugiamės savo renginyje sulaukę Pasaulio ir Europos bokso čempionės, Gabrielės Stonkutės. “City Boxing” bokso pirštinės, su jos parašu, aukciono metu buvo parduotos už 400 Eur. Šios lėšos buvo pervestos Raudonos nosys Gydytojai klounai” labdaros organizacijai.
Dėkojame visiems aukciono dalyviams bei renginio rėmėjui fantazijos.lt
Taip pat norime padėkoti visiems žiūrovams, treneriams, teisėjams Robertas Buiko, Eugenijus Tku, Rolandas Zapolskas, Gabrielė Lapeikaitė, gydytojai Eglei, fotografui MD Visuals – Fotografija ir Filmavimas, renginio vedėjui Renginių vedėjas Lukas ir ringo merginų bei šokėjų komandai. Na ir, žinoma, didžiausias ačiū visiems dalyviams, tai jūs kuriate “Fight Night” renginius.